Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

Začni svou příští práci na pláži!

Nenech se mýlit, nehledáme plážového povaleče, ale parťáka a šikovného copywritera s duší markeťáka. Bezvadný produkt a služby máme, ale potřebujeme, aby o nich bylo slyšet. Aby se do nich zamilovali i ostatní. Pomůžeš nám?

Miluješ technologie?

Tak to máš velké plus, protože my jsme vysloveně technologická firma. Vyvíjíme startup aplikaci pro správu úkolů Freelo a držíme v plné polní stovky serverů jako Vas-server.cz. Chceš u nás nahnat další body? Můžeš je získat za:

Jak si tě představujeme?

Psaní zvládneš levou zadní, lidé tvé texty doslova hltají, jsi pečlivý a hojně používáš zdravý selský rozum. Umíš toho víc? Sem s tím.

Pracuješ v agentuře a nebaví tě přeskakovat z jablek na hrušky a pak zase na švestky v jeden den. Nebo jsi student v posledním ročníku VŠ, práce nemusí být hned na fulltime. Hlavní je, aby ses chtěl věnovat online marketingu v Praze a srdce ti bušilo (nebo začne:) pro Freelo stejně jako nám.

Nehledáme přelétavou vlaštovku, chceme někoho, kdo se bude k firmě chovat jako k vlastnímu dítěti, bude ho rozvíjet a nenechá ho zvlčit.

Co bude tvůj denní chleba?

Hlavně psát. Potřebujeme tweetovat, blogovat, postovat na FB, připravovat e-maily a návody, vymýšlet reklamy a pomáhat držet v tempu naší komunikační strategii. Stereotyp u nás nehledej, protože každý den na tebe může čekat něco jiného.

Na co se můžeš těšit?

V září vyrážíme k moři na první Freelo Hackaton - splnit co nejvíce úkolů a užít si kopec srandy a pohody. Copy místo čeká na tebe. :-)

Co bude až se vrátíme?

S kým se budeš pravidelně potkávat?


Všichni máme rádi sport, zábavu a zdravé jídlo. Myslíme pozitivně a myšlenka na úspěch nás žene vpřed.

Zaujali jsme tě?

Vyplň náš formulář. Připoj odkazy na web / blog / sociální sítě, kde si o tobě můžeme něco přečíst.

Těšíme se na tebe ;-)

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2015 Váš hosting s.r.o.
Webdesign zajistil Webový servis s.r.o.